Straż Miejska w Krośnie Odrzańskim

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Straż Miejska w Krośnie Odrzańskim

Podziękowania

 

Zabezpieczenie przysięgi elewów

W dniu 03.06.2016 r. w Krośnie Odrzańskim  320 elewów II turnusu służby przygotowawczej do Narodowych Sił Rezerwowych złożyło przysięgę. Wspólne działania straży miejskiej i policji zabezpieczały uroczystość m.in. poprzez kierowanie pojazdów na objazdy.

Więcej…
 

Akcja prewencyjna "PUPIL"

W dniach od 30.05.2016 r. do 03.06.2016 Straż Miejska przeprowadziła akcje prewencyjną pod hasłem "PUPIL". Funkcjonariusze w godzinach porannych (od 6.00 - 7.00) patrolowali  teren miasta  sprawdzając    jak właściciele psów wywiązują się z obowiązków nakładzionych na nich przez przepisy prawa.

 

Więcej…
 

Straż Miejska czyta dzieciom

Straż Miejska włączyła się w XV Ogólnopolski Tydzień Czytania pod hasłem "Czytanie uskrzydla". W dniu 02.06.2016 r funkcjonariusze czytali dzieciom z Miejskiego Przedszkola nr 3 bajki.

Więcej…
 

Ścieki w lesie

Podczas kontroli miejscowości wiejskich funkcjonariusze ujawnili nielegalny sposób pozbywania się nieczystości ciekłych. Z gospodarstwa domowego rura odprowadzała ścieki do lasu. Patrol straży miejskiej ukarał sprawcę wykroczenia zgodnie z kodeksem wykroczeń oraz zobowiązał do uregulowania gospodarki odpadami ciekłymi.
 

MAJÓWKA NAD ODRĄ

Wspólne patrole policji           i straży miejskiej zabezpieczały piknik pn. "Majówka nad Odrą".
 


Strona 8 z 39