Straż Miejska w Krośnie Odrzańskim

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Straż Miejska w Krośnie Odrzańskim

PIES, PIES I JESZCZE... PIES

Ostatni tydzień upłynął Straży Miejskiej pod znakiem psa. Interwencje zgłaszane przez mieszkańców, czy też te podejmowane przez funkcjonariuszy z obserwacji własnych, w głównej mierze dotyczyły psiaków. Zwierzaki te jak widać na zdjęciu obok i poniższych nie należą do malutkich i można się ich przestraszyć. Psy wyłapane w tym czasie przez strażników trafiły    w dobre ręce   -   do swoich właścicieli, którzy nie wywiązali się z obowiązku nałożonego na nich przez ustawodawcę tj. sprawowania właściwego nadzoru nad psem  m.in. nie puszczania go luzem. Za nie wzorową i niegodną postawę właściciele czworonogów otrzymali od Straży Miejskiej listy gratulacyjne         w postaci mandatów karnych.

Więcej…
 

DOŻYNKI

Dożynki Gminne za mami. Było miło i bezpiecznie,                           bez większych incydentów. Wyjątek stanowiło dwóch uczestników zabawy, którym miód zaszkodził i trzeba było przewieźć ich w miejsce gdzie nie mogli zrobić krzywdy sobie i innym.
 

Życzenia dla naszej koleżanki

Radości z każdego dnia, Szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia.
Z całego serca Wam życzy na nowej drodze życia cała załoga Straży Miejskiej!

 

Radości z każdego dnia, Szczęścia, które wiecznie trwa.
(czytaj całość na http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/zyczenia_slubne.html) Sukcesów w każdej dziedzinie życia.
Z całego serca Wam życzę!
Radości z każdego dnia, Szczęścia, które wiecznie trwa.
(czytaj całość na http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/zyczenia_slubne.html) Sukcesów w każdej dziedzinie życia.
Z całego serca Wam życzę!
 

Lato w mieście -również za Strażą Miejską

"Lato w mieście" zawitało do Szklarki Radnickiej. Były gry i zabawy      dla dzieci, nie mogło zabraknąć straży miejskiej. Funkcjonariusze przypominając o bezpiecznej zabawie podczas wakacji wręczyli małym uczestnikom "Lata w mieście" gadżety odblaskowe. 

Więcej…
 

Policjantka i Strażnik Miejski pomogli mężczyźnie

Szybką reakcją i profesjonalizmem wykaz się wspólny patrol krośnieńskiej policji i straży miejskiej. St. sierż. Sylwia Betka i specjalista Dariusz Murawski zauważyli mężczyznę leżącego w rejonie przystanku autobusowego. W czasie rozmowy z nim, mężczyzna skarżył się na silne bóle brzucha i dwukrotnie stracił przytomność. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie przekazali pod opiekę ratownikom medycznym.

http://krosno.lubuska.policja.gov.pl/go3/serwis-informacyjny/aktualnosci/17442,Sluzyc-i-chronic-policjantka-i-straznik-miejski-pomogli-mezczyznie.html

źródło:KPP Krosno Odrzańskie

Więcej…
 

poszukiwany

W dniu 27.07.2016r. podczas wspólnego patrolu policji i straży miejskiej, funkcjonariusze  ujęli osobę poszukiwana przez policję. Mężczyzna został przewieziony do KPP Krosno Odrzańskie gdzie zostaną przeprowadzone dalsze czynności wyjaśniające.
 


Strona 5 z 39