Straż Miejska w Krośnie Odrzańskim

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Straż Miejska w Krośnie Odrzańskim

O BEZPIECZEŃSTWIE W SZKOŁACH

Jak co roku wraz z początkiem września funkcjonariusze                Straży Miejskiej i Policji odwiedzają szkoły. Podczas spotkań z uczniami strażnicy miejscy oraz policjanci poruszają temat bezpieczeństwa w domu,         drodze do szkoły czy kontaktach ze zwierzętami.
Więcej…
 

V RODZINNY RAJD ROWEROWY

17 września odbył się V Rodzinny Rajd Rowerowy. Straż Miejska, Policja              i Straż Leśna dbały o bezpieczeństwo uczestników rajdu.
 

CZEKAJĄC NA AUTOBUS - CZEGO NA PRZYSTANKU ROBIĆ NIE WOLNO

Patrolując ul. Poznańską strażnicy miejscy zauważyli na przystanku komunikacji miejskiej mężczyznę który palił papierosa wbrew zakazom Ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami palenia tytoniu.            Z uwagi ,iż w styczniu br był on już karany za takie samo wykroczenie, nawet w tym samym miejscu został ukarany tym razem mandatem karnym.

Więcej…
 

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

" Bezpieczna droga do szkoły" to akcja prewencyjna powtarzana co roku w pierwszych dniach , tygodniach września. Funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolują i będą patrolowali rejony szkół             w naszej gminie.

Więcej…
 

KROŚNIEŃSKA DZIESIĄTKA

Funkcjonariusze Straży Miejskiej uczestniczyli w Krośnieńskiej Dziesiątce, tak jak i przed rokiem, w podwójnej roli,zabezpieczając ją i biorąc w niej udział. Naszemu koledze gratulujemy ukończenia biegu i czekamy           w przyszłym roku na powtórzenie zwycięstwa z roku ubiegłego.

Więcej…
 

MANDATY NA PARKOWEJ

W ostatnich dniach funkcjonariusze Straży Miejskiej nałożyli kilka mandatów karnych na ul. Parkowej. Znajdujący się w pobliżu park zachęca do przesiadywania i spotkań z przyjaciółmi. Pusty popołudniami parking staje się miejscem spotkań towarzyskich. Delektujmy się ładną pogodą korzystajmy z ostatnich wakacyjnych dni. Przebywanie na świeżym powietrzu           jest, jak najbardziej wskazane. Niestety, nie wszyscy chcą się spotykać, bez łamania prawa i spożywają alkohol w miejscu objętym zakazem lub zaśmiecają ulice czy też park. Za takie właśnie wykroczenia strażnicy nałożyli mandaty karne na ulicy Parkowej w Krośnie Odrzańskim.
 


Strona 4 z 39